
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 25 % |
| Length | 3.2004 mm |
| Width | 1.6002 mm |
| Termination | SMD/SMT |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Case Code (Imperial) | 1206 |
| Case Code (Metric) | 3216 |
| Resistance | 31 Ω |
| Height | 1.2954 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Impedance | 26 Ω |
| DC Resistance (DCR) | 40 mΩ |
| Max Current Rating | 1.5 A |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Number of Lines | 1 |
| Max DC Current | 1.5 A |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
